Aranżacje wnętrz. 400 porad projektantów. Recenzja

Ta książka to nie lada gratka dla tych, którzy aranżacją wnętrz zajmują się amatorsko, poszukują ciekawych rozwiązań i inspiracji na własne potrzeby.

aranzacje-wnetrz-400-fachowych-poradWiele tu topowych marek, które jeśli nawet nie staną się nigdy naszą własnością, to warto co nieco podpatrzeć i znaleźć najlepsze propozycje wystroju dla siebie. Książka „Aranżacje wnętrz. 400 porad projektantów” to multum cennych wskazówek podanych obrazowo. To swoisty album z pięknymi zdjęciami różnorodnych patentów na zagospodarowanie każdej przestrzeni i to w różnym stylu. Krótkie komentarze fachowców są jedynie dodatkiem wyjaśniającym, dlatego coś pasuje właśnie tutaj.

Najciekawsze w tej pozycji jest jednak to, że nie musimy szukać pomysłów dla siebie strona po stronie. Na samym początku rozwiązujemy bowiem quiz, dzięki któremu dowiemy się, jak styl jest nam najbliższy: nowy ruralizm, glam, tradycjonalizm i awangarda, modernizm czy może kolekcjonerski. Co ciekawe, każdy z nich łączy się z konkretnymi cechami osobowości, np. styl glam to coś dla ekstrawertyków.

Książka „Aranżacje wnętrz. 400 porad projektantów” to solidna dawka inspirujących pomysłów, które bardzo mocno zagnieżdżają się w głowie. Jeśli ktoś jeszcze nie ma zdefiniowanego planu na urządzenie swojego salonu lub kuchni, gwarantuję, że dzięki tej pozycji z pewnością nie tylko go znajdzie, ale też złapie bakcyla i zechce małymi lub dużymi krokami przeorganizować znacznie więcej niż tylko jedno pomieszczenie.

Lisa Cregan, „Aranżacje wnętrz. 400 porad projektantów”, Wydawnictwo OLE 2013

Reklamy

Posted on 26 stycznia 2014, in Recenzje książek and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. 5 Komentarzy.

  1. Udalo mi się zdobyć tą książkę i jestem zachwycona:)

  2. niech kreatywnie służy:)

  3. tez mam, leżała biedulka w kącie w Media Markt

  4. Szkoda że nie ma tej książki w formie e-booka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: