Jak zapomnieć eksa? Rebecca Beltran. Recenzja

Jak zapomnieć eksa? Przeżyć rozstanie? Najlepiej przekuć negatywne myśli w coś twórczego. Zabawić się czyimś kosztem bez wyrzutów sumienia. Można to zrobić szybko i skutecznie z zeszytem ćwiczeń  Rebecci Beltran. I jakie to przyjemne.

Jak zapomnieć eksaKiedy widmo samotnych dni okazuje się realne, trzeba działać. Ważne jednak, by energię skierować w dobrą stronę. I tu z pomocą przychodzi zeszyt „Jak zapomnieć eksa?” pełen zagadek i zadań do zrealizowania. Czasem banalnych, czasem szyderczych, czasem po prostu zabawnych. To swoista terapia humorem. Kreatywny balsam na złamane serce.

Rebecca Beltran dała kobietom ciekawą formę odreagowania, ale też małej zemsty. Na kartkach tego zeszytu można zamknąć wszystkie żale, niepokoje i frustracje. Można gryźć, bluzgać, a nawet splunąć, jeśli przyjdzie na to ochota. Pod wpływem emocji może się zadziać wiele. A wszystko to w słusznym celu. By zapomnieć eksa. Dać mu popalić i mieć z tego satysfakcję. I by wreszcie się uśmiechnąć. A nawet popłakać ze śmiechu.  Taka to fajna przygoda. Jej intensywne przeżywanie może jednak zakończyć się totalnym zniszczeniem zeszytu.

Rebecca Beltran, „Jak zapomnieć eksa? Zeszyt naprawdę skutecznych ćwiczeń”, Między Słowami 2016

Reklamy

Posted on 15 marca 2016, in Recenzje książek and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink. 2 Komentarze.

  1. Ciekawe, nie powiem. Ale ja nie skorzystam 😉

  2. ja już skorzystałam przyznam, że świetnie się bawiłam wykonując te ćwiczenia i mogę śmiało powiedzieć, że jest mi lepiej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: