Dwoje do pary – Andy Jones. Recenzja

Romantyczna, zaskakująca opowieść o uczuciach, które w realnym świecie nijak się mają do najlepszych wizji miłości. Przekonują się o tym bohaterowie książki „Dwoje do pary”. A Andy Jones udowadnia, że wątek ten wcale nie jest skazany na banał. Gwarantuję, że tej historii długo nie zapomnicie. Tak wchodzi do głowy!

Książka Dwoje do paryOna i on. Strzała miłości trafia w nich na tyle celnie, że świat dookoła blednie. Proza życia skutecznie jednak daje o sobie znać i zmusza do konfrontacji. Wszak nie samym uczuciem człowiek żyje. Andy Jones nie trzyma swoich bohaterów non stop w łóżku, nie skłania ich do gorących wyznań na każdym kroku. Wręcz odwrotnie – pozwala im się poznać dopiero w momencie, kiedy dostają od losu gigantyczną próbę. Wtedy muszą się zmierzyć z własnymi oczekiwaniami i spojrzeć na drugą osobę całkiem inaczej. Zostać lub odejść.

Książka „Dwoje do pary” zaskakuje na każdym kroku. Stajemy się świadkami związku, który ewoluuje w ekspresowym tempie i przewraca do góry nogami życie bohaterów. W ciągu kilku miesięcy doświadczają rozmaitych sytuacji, które nie zawsze przybliżają ich do siebie. Oboje stają przed gigantycznym wyzwaniem. Staje się ono dla czytelnika bardzo emocjonalnym doświadczeniem.

Lekki styl autora, wiarygodni bohaterowie, dialogi i rozterki, które mogłyby stać się udziałem każdego sprawiają, że książka „Dwoje do pary” to świetna rozrywka. Bawi i wzrusza. Jednocześnie. A przy tym nie sposób przewidzieć, co wydarzy się dalej.

Andy Jones, pokazuje, że jeśli chodzi o gwałtowne uczucia i konsekwencje, które się z nimi wiążą, to wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia. Fisher i Ivy należą do grupy 30+, ale kiedy trafiają na siebie, ich codzienność zmienia się diametralne. Gdy minie fala zakochania, a z oczu spadną różowe okulary, trzeba będzie stawić czoła związkowi. A ten przynosi same niespodzianki. „Dwoje do pary” to książka, która dowodzi, że życie pisze najbardziej nieprawdopodobne scenariusze. Zawsze.

Andy Jones, „Dwoje do pary”, Świat Książki 2017

Reklamy

Posted on 21 marca 2017, in Recenzje książek and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: