O blogu

Wyprawa do świata cudzych emocji powinna być fascynującym czytelniczym przeżyciem, nawet jeśli emocje te nie należą do najprzyjemniejszych.

Blog ten powstał po to, by utrwalić moje refleksje i polecić Wam książki, które warto przeczytać lub też nie, choć to drugie i tak staje się oczywiste dopiero po lekturze. Powstał też po to, by nie ominęły mnie i Was książki, które mogą mieć jakieś znaczenie.

Nie zawsze można odnaleźć dobre strony książki i nie zawsze książki okrzyknięte jako najlepsze, takie właśnie są, ale zawsze warto próbować do nich dotrzeć. I trzymając się tej zasady, czytam, wspierając tym samym swój naturalny mechanizm do rozwoju, bo obcowanie ze słowem zawsze rozwija. A refleksje po lekturze ubieram w słowa, czego efekty możecie śledzić.

Zapraszam.

  1. Czyli rozumiem, że umieszczasz na blogu książki, które przeczytane były tylko przez Ciebie?

  2. No tak, blog nie jest serwisem skupiającym recenzentów.

  3. Witam,

    Chciałabym Panią serdecznie zaprosić do polubienia fanpegu na Facebooku Czytamy Kryminaly. W tej chwili nie jest nas jeszcze dużo ale myślę, że z czasem to się rozwinie. Chciałabym stworzyć miejsce w którym można podyskutować, wyrazić opinie, poszukać inspiracji. W tej chwili na stronie jest tez konkurs w którym można wygrać zakładki do książek wykonywane przeze mnie technika sutaszu.
    Serdecznie zapraszam https://www.facebook.com/groups/1035638016493176/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: